Hadin gelin beraber saçmalayalım.


Bu blogda rahatlama seansları düzenlenmektedir Image Hosted by ImageShack.us
Saçma salak yorum yazmak serbesttir. En güzel saçmayalayana saçma sapan bir ödül verilir. Yapmanız gereken tek şey (dozajı kaçırmadan) saçmalamak...Image Hosted by ImageShack.us

Burası deşarj merkezi, fark burada:)


Not: Dozajı kaçıranlara gerekli cezai işlem uygulanır Image Hosted by ImageShack.us10 Ağustos 2008 Pazar

AŞKIMMMMM :pİtiraf ediyorum. Bi keresinde çok yakın arkadaşımla nişanlısının arasını bozmuştum. Benim yüzümden bi kaç gün küs kaldılar.

Arkadaşımla nişanlısı bizde chatleşiyorlardı. Ben diğer odada epey durdum baktım bizimkinin yanıma gelesi yok. Dayanamadım pat diye odaya daldım. Baktım muhabbet koyu. Oğlan kıza resimler gönderiyor falan. Merkalıyım dururmuyum baktım fotolara.
Bir fotoğraf gözüme ilişti. Sahilde çekilmiş bir foto. Kumsala "AŞKIM" diye yazmış yazının başına geçmiş ve poz vermiş. Ben fotoğrafı incelerken arkadaşım anlatıyor saf saf: "Aaayyy bak kıss bunu geçen hafta çektirmiş benim içiiinnn, ne romantik dimiiii" diye nasılda seviniyor. Buraya kadar her şey normal gözüküyor evet.

Benim bir huyum vardır resmi baştan sona incelerim. Fotoğraftaki en ufak detayı yakalarım. O da öyle oldu.

" Kıss dedim bu çocuk yaz günü neden ceket giymiş, üstelik saçları savruluyor deniz dalgalı baya bu kış mevsiminde çekilmiş olmalı Aaa bakkk resmin sağ alt köşesinde tarih yazılı."
Anaaa o da ne??? Bu fotoğraf bunlar nişanlanmadan hatta tanışmadan aylar öncesinin fotoğrafı olmasın mı? Eyvah dedim ortalık duman oldu, ben hafiften yaylanıyım. Çıktım odadan hemen:) Bizimki küplere bindi tabi:p "çabuk söyleeee burdaki aşkın kimmmmmmmm" diye bağırışı geliyordu diğer odaya.Azıcık çenemi tutsaydım kız farketmemişti. :(
Sonradan ne mi oldu? Tabiki bu olay oğlana pahalıya patladı. :p Arkadaşım baklavayı çok sver bi kutu baklava almış bir demette çiçekle gelmiş yanına. Ben de severim baklavayı. Tabi şekerpare olsa daha iyiydi ama idare etttik napalım zehir vermediklerine şükür:)

Hiç yorum yok:

Buradan (ben çevrim içiyken)
benle direkt konuşabilirsiniz.
Ha kim anoRmal biriyle konuşmak ister o ayrı:p
Yazılarımın hepsi bana aittir.
Zaten yazıları-m- diye iyelik eki ekledim. dimi?
Yani bana ait dememe ne gerek vardı şimdi adı üstünde iyelik eki:)
Saksıyı çalıştıramayanlar için açıklama yapmak istedim:p Uzattım galiba:).
Bu arada
YazılarıMı çalmanız, sağda solda 'bunu ben yazdım' diye caka satmanız yasak değildir..(Bakırköy'e postalanırsanız sorumluluk kabul etmem ona göre:p)
Ama şiirlerimi çalmayın nalçaklar;
ben onları yazmak için ne kadar ilham bekledim, ilham beni terk etti, Ne yapıp edip gidip buldum, yalvardım yakardım da şu son zamanlarda geri geldi. Haberiniz var mı:P
Elinizi vicdanınıza koyun utanmaz, arlanmaz, pas tutmazlar siziii:p